Strelski vikend LZS

V Lovski družini Šentlambert je 11. maja potekalo 2. kolo lige veteranov in superveteranov LZS 2024.

Foto: Matija Janc

VETERANI

ŠT.Ime in priimek GOLOBItočkeMKskupaj
1.JANEZ ŠKRLJ249697193
2.TOMAŽ KOROŠEC249697193
3.FRANCI VIDMAR 249695191
4.EVGEN MAKUC249695191
5.MILAN ZAJAMŠEK249693189
6.DARJAN VESENJAK249693189
7.RAJKO KERŠEVAN249693189
8.DUŠAN PUŠ239293185
9.IGOR HORVAT228895183
10.IVAN KOS218490174

SUPERVETERANI

ŠT.Ime in priimek GOLOBItočkeMKskupaj
1.ANTON HUDERNIK2510095195
2.STANISLAV FRANCELJ2510094194
3.RUDOLF MLINARIČ249693189
4.ANTON KOPRIVŠEK239296188
5.ANTON WEISS239294186
6.DARKO PAHOR249690186
7.SREČKO KOBETIČ249687183
8.VLADIMIR HACE228894182
9.ZVONE UDOVČ197695171
10.JANEZ RUŽIČ197688164

SKUPNI REZULTATI LIGE ZA VETERANE IN SUPERVETERANE

VETERANI
MESTOime in priimekMARKOVCIŠENTLAMBERTskupaj
1.JANEZ ŠKRLJ191193384
2.MILAN ZAJAMŠEK190189379
3.IGOR HORVAT191183374
4.DARJAN VESENJAK173189362
5.EVGEN MAKUC171191362
6.IVAN KOS172174346
7.TOMAŽ KOROŠEC0193193
8.FRANCI VIDMAR0191191
9.RAJKO KERŠEVAN0189189
10.DUŠAN PUŠ0185185
11.FRANC ČARGAN 1830183
12.ALBIN BRATUŠA 1710171
VETERANIGOLOBI
MESTOime in priimekMARKOVCIŠENTLAMBERTskupaj
1.JANEZ ŠKRLJ242448
2.MILAN ZAJAMŠEK242448
3.IGOR HORVAT232245
4.DARJAN VESENJAK202444
5.EVGEN MAKUC192443
6.IVAN KOS192140
7.FRANC ČARGAN24024
8.TOMAŽ KOROŠEC02424
9.FRANCI VIDMAR02424
10.RAJKO KERŠEVAN02424
11.ALBIN BRATUŠA23023
12.DUŠAN PUŠ02323
VETERANIMK
MESTOime in priimekMARKOVCIŠENTLAMBERTskupaj
1.IGOR HORVAT9995194
2.JANEZ ŠKRLJ9597192
3.MILAN ZAJAMŠEK9493187
4.FRANC ČARGAN87087
5.DARJAN VESENJAK9393186
6.IVAN KOS9690186
7.EVGEN MAKUC9595190
8.ALBIN BRATUŠA 79079
9.TOMAŽ KOROŠEC09797
10.FRANCI VIDMAR09595
11.RAJKO KERŠEVAN09393
12.DUŠAN PUŠ09393

Na strelišču Gaj-Pragersko se je 12. maja 2024 odvijala prva tekma lige v COMPAKU LZS 2024, ki je tudi izbirno tekmovanje za svetovno prvenstvo 2024 v Compaku na Madžarskem. Druga tekma je preložena iz 2. 6. 2024 na 1. 6. 2024, s pričetkom ob 9. uri.

Foto: Matija Janc
12. 5. 2024 COMPAKIZB.2024
MESTOime in priimekC-1C-2C-3C-4GOLOBISKUPAJ
1.BOŠTJAN SADEK2222232390360
2.MIHA TRAVNER2323232089356
3.MATJAŽ HLEBŠ2223212187348
4.MIHA FINKŠT2522231787348
5.MARIJAN SADEK2119222284336
6.NEJC HLEBŠ2221211983332
7.MAKS GARMUT2120192282328
8.IVICA FLEGAR2018212079316
9.TOMAŽ KOROŠEC2120191979316
10.JAN GARMUT1817222279316
11.MILKO VRBINC1619232179316
12.MARE VILFAN1919221878312
13.LEON SADEK2019191775300
14.MITJA KERSNIK1818201975300
15.DAMJAN PORENTA1915201771284
16.DUŠAN URANKAR1920141871284
17.EVGEN MAKUC1518231369276
18.ŽAN FINKŠT2013151765260
19.MARKO ROŽMAN1712161964256
20.TILEN NARED1216171661244
21.MARKO FUJAN169171557228
22.JURIJ MIKOLETIČ1513141557228
23.RUTKO MLINARIČ1413171256224
24.LJUBIŠA PAVLOVIČ1214111855220
Foto: Matija Janc

Predsednik Komisije za lovsko strelstvo in lovsko orožje Matija Janc

Državno prvenstvo v streljanju v disciplini COMPAK

Športna strelska zveza Slovenije od 5. do 6. avgusta 2023 razpisuje državno prvenstvo v streljanju v disciplini COMPAK po pravilih FITASC. Potekalo bo v Strelskem centru Gaj Pragersko.

Foto: Bojan Gorenc
  • petek, 4. 8. 2023: uradni trening od 10 h do 18 h,  strelišče  3, 4, 5, 6; ob 18 h – žrebanje številk.
  • sobota, 5. 8. 2023: začetek tekmovanja ob 10 h – 100 tarč, strelišče 3, 4, 5, 6
  • nedelja, 6. 8. 2023: začetek tekmovanja ob 10 h – 100 tarč, strelišča 3, 4, 5, 6

Zmagovalna ekipa in posameznik prejmeta prehodni pokal, pokali do tretjega mesta in praktične nagrade, tekmovanje bo potekalo skupaj z GP Slovenije – COMPAK 2023. Rezultati državnega prvenstva se bodo šteli tudi v konkurenci tekmovanja GP Slovenija.

Prijavnina: 80,00 EUR (200 tarč) se plača ob prijavi na strelišču ali predhodno na TRR.

Trening možen vsak dan od 13 h do 18 h.

Prijave pisno po e-pošti: info@shootingrange-gaj.euinfo@sssf.si

Informacije na številki: 051 399 734