ODPRTE PRIJAVE: Koroški lovski veleslalom v Črni

Lovskogojitveni bazen Črna na Koroškem in Koroška lovska zveza prirejata in vabita na tradicionalno tekmovanje v lovskem veleslalomu za pokal Koroške lovske zveze. Tekmovanje bo v soboto 9. marca, z začetkom ob 10. uri na smučišču v Črni na Koroškem.

Koroški lovski veleslalom je v smučarski olimpijski Črni lep lovski dogodek. Foto: Franc Rotar

Tekmovalci bodo tekmovali v naslednjih starostnih skupinah:

• LOVCI DO LETNIKA 1994
  • LOVCI DO LETNIKA 1984
  • LOVCI DO LETNIKA 1974
  • LOVCI DO LETNIKA 1964
  • LOVCI DO LETNIKA 1954
  • LOVCI NAD LETNIKOM 1954
  • LOVKE IN ŽENE LOVCEV VSEH STAROSTI in OTROCI LOVCEV (skupna kategorija)
  • EKIPNO (za ekipo štejejo 3 najboljši tekmovalni rezultati iz vsake kategorije brez rezultatov otrok).

Startnina za posameznega tekmovalca znaša 25,00 € in vključuje smučarsko karto, stroške izvedbe tekmovanja in toplo malico. Za otroke lovcev se plača le smučarsko karto v vrednosti 10,00 € (v kolikor karto že imajo, plačilo ni potrebno, jih je pa potrebno prav tako prijaviti za tekmovanje)!

Prvi trije tekmovalci v starostnih skupinah in tri najboljše ekipe bodo prejeli pokale. Udeležba lovcev na tekmovanju je obvezna v lovski opravi, razen za lovke, žene lovcev in otroke (je pa zaželena)! Tekmovalcu brez lovske oprave se bo k doseženemu času prištelo 5 sekund.

PRIJAVE: (ime, priimek, članstvo LD in  datum rojstva) pošljite na e-naslov: bostjan.jasmina@siol.net (dodatne informacije: po tel.: 041/830-438 – Boštjan).

PRIJAVNINO nakažite na TRR: SI56 0246 6026 2448 564 (DOLK  ČRNA NA KOROŠKEM, BISTRA18, 2393 ČRNA NA KOROŠKEM ) najkasneje do 6. 3. 2024!  Prijav po 6. 3. 2024 ne bodo mogli upoštevati.

ZBOR TEKMOVALCEV bo od 9.15 – 9.30 ure na smučišču (Brunarica), kjer bo razdelitev štartnih številk!

Tekmovalci tekmujejo na lastno odgovornost!

Veselimo se vaše udeležbe. LOVSKO – ŠPORTNI POZDRAV!

LGB Črna na Koroškem