Še je čas, da zavihate rokave in darujete lovsko kri!

“Letošnja, že četrta lovska krvodajalska akcija se počasi končuje, a še vedno je čas, da zavihamo rokave in darujemo lovsko kri. Prišla bo na pravo mesto, zato je prav, da se lovci odzovemo in vsako leto darujemo kri,” poziva predsednik Lovske zveze Slovenije mag. Lado Bradač, ki je danes tudi sam daroval kri.

Foto: Štefan Gorenčič

Lovci smo v sodelovanju z Rdečim križem Slovenije in Lovskim dobrodelnim združenjem Diana že četrto leto zapored pripravili lovsko krvodajalsko akcijo pod sloganom “zavihajmo rokave!”. Naša letošnja akcija se zaključuje, zato se zahvaljujemo vsem lovcem, ki ste že, in tistim, ki še boste darovali kri.

Vsi, ki nam boste posredovali potrdilo o udeležbi na krvodajalski akciji preko spletnega obrazca ali po e-pošti lzs@lovska-zveza.si boste v zahvalo prejeli uporabno Lovske zveze Slovenije – dvostranski ovratnik – “buff”.

Foto: Natalija Lampreht