Oglejte si februarsko oddajo Dober pogled

Na naši spletni in Youtube strani si lahko ogledate novo, februarsko oddajo o lovstvu, oddajo Dober pogled.

Februarska oddaja Dober pogled se začenja s skupno novinarsko konferenco, ki sta jo Lovska zveza Slovenije in Ribiška zveza Slovenije izvedle v januarju. Sledi predstavitev Srne, nove aplikacije za beleženje opažanj divjadi in drugih prostoživečih živali.

Ustvarjalci oddaje so si ogledali razstavo najlepših trofej zadnjih treh let, ki jo je pripravilo Triglavsko upravljavsko območje. V Zlatorogovi galeriji smo januarja svečano odprli razstavo fotografij ob 50. letnici delovanja Fotokluba Diana.

Prihodnja, marčevska oddaja bo posvečena 1. Dnevom lovstva in ribištva, ki bodo med 17. in 18. marcem na Celjskem sejmu.